Naše pivovary s.r.o.

Jsme společnost, která sdružuje restaurace a hotely. Aktuálně spravujeme restaurace Pivnice u Bazénu, Pavlovín, U Kalendů a hotely Alpin Avion s hotelovou restaurací Statečný Kohout, hotel Ehrlich a hotel Na Zámečku. Snažíme se pro naše hosty co nejlépe ustlat postele, uvařit nejchutnější jídla a natočit nejzlatavější piva. Pohodlí a spokojenost vás, našich hostů, je pro nás na prvním místě.

Naše pivovary s.r.o.
Starochodovská 66
149 00  Praha 4
Tel.: +420 731 142 999
E-mail: info@nasepivovary.cz
Web: www.nasepivovary.cz

Restaurace Lokai

Legendární Koliba na Praze 11 se opět otevřela! Je to právě naše společnost, která ji otevřela s novým poledním konceptem All you can eat – sněz, co můžešPrincip je velmi jednoduchý. V restauraci budou připraveny na stolech jídelní lístky s 10 druhy teplých jídel a příloh. Poté zajdete k samoobslužnému bufetu a na připravený talíř si naberete libovolné množství a skladbu jídel. K samoobslužnému bufetu můžete přistupovat neomezeně. Polévka bude nalévána naším personálem u grilu. V odpoledních a večerních hodinách si budete moci pochutnat na tradiční české i zahraniční kuchyni. Specialitou budou steaky, ryby a jiné dobroty grilované na otevřeném ohni s dřevěným uhlím. Samozřejmostí je pestrá nabídka piv a kvalitních vín. Restaurace je vhodná pro pořádání svateb, firemních a společenských akcí.

www.lokai.cz
Rezervace: +420 777 907 365, Gregorova 2298/8, Praha 11

Restaurace Statečný kohout

Restaurace se nachází přímo v areálu hotelu Alpin Avion. Otevřeno je od 10:00 hodin do 22:00 hodin denně, zavírací doba je orientační. Restaurace nabízí kvalitní česká i zahraniční jídla připravovaná jedině ze surovin z českých biofarem. Budete mile překvapeni velkým výběrem vín a českých piv z malých i světově známých pivovarů. Můžete ochutnat Budvar 10°, Cvikov 10° nefiltrovaný ležák, Cvikov 13°polotmavý nefiltrovaný speciál, Hladov 12 z Novoříšského klášterního pivovaru, svrchně kvašený RED ALE Muflon z Kunratic nebo privátní značky vyráběné podle našich receptur – Malý Janek 11°, Nachmelený Janek 14°, Černý Janek 14°.

www.statecnykohout.cz
Rezervace: + 420 777 663 222, Budějovická 69, Praha 4

Pivnice u bazénu

Jste-li opravdoví pivní labužníci, určitě nesmíte vynechat multibrendovou pivnici na Jižním Městě, která je vyhlášená svou nabídkou piv z českých i evropských pivovarů. Počet piv na čepu se pohybuje okolo 20 druhů, ale po otevření venkovního výčepu se zahrádkou pro cca 100 lidí, se nabídka rozšíří. V našem sortimentu naleznete výrobky z pivovarů Malý Janek, Cvikov, Kácov, Gwern, Permon, Matuška, Primátor, Budvar, Hladov, Kunratice, Rychnov, Zemský pivovar, Malešov atd.. Ke kvalitnímu pivu je podáváno domácí uzené a klobásy z udírny, domácí paštiky, utopenci, pečená kolena, žebra, kuřecí medová křídla a jiné úžasné dobroty z klasické české kuchyně.

www.pivniceubazenu.cz,
Rezervace: +420 602 659 257, Mírového hnutí 2137/7, Praha 4

U Kalendů

Kdo by neznal vyhlášenou restauraci U Kalendů Na Rašínově nábřeží u Vltavy, kterou jsme jako študáci hojně navštěvovali. U Kalendů není jen dobrá kuchyně a pití, ale je to především místo, kde se setkávají lidé z nejrůznějších společenských kruhů s jediným přáním… odpočinout si od starostí a nástrah velkoměsta. Je výjimečná tradiční českou kuchyní a kvalitou českých piv. Z čepu si můžete vychutnat Pilsner Urquell, Weizenbier od Primátora, IPU z Malešova, Černou 14° vařenou v Hostomicích a jiné speciály. U restaurace se nachází prodejní galerie českých i světových mistrů, která potěší Vaše oko. Při návštěvě galerie můžete posedět nad kávou a cukrářskými výrobky z domácí kuchyně.

www.ukalendupraha.cz
Rezervace + 420 737 882 434, Rašínovo nábřeží 58, Praha 2