Naše pivovary s.r.o.

Jsme společnost, která sdružuje restaurace a hotely. Aktuálně spravujeme restaurace Pivnice u bazénu, Pavlovín, U Kalendů a hotely Ehrlich, Michael a hotel Na Zámečku. Nově jsme do naší rodiny přibrali i pivovar U Přeška v Přešticích u Plzně. Snažíme se pro naše hosty co nejlépe ustlat postele, uvařit nejchutnější jídla a natočit nejzlatavější piva. Pohodlí a spokojenost vás, našich hostů, je pro nás na prvním místě.

Naše pivovary s.r.o.
Starochodovská 66
149 00  Praha 4
Tel.: +420 731 142 999
E-mail: info@nasepivovary.cz
Web: www.nasepivovary.cz

Pivnice u bazénu

Jste-li opravdoví pivní labužníci, určitě nesmíte vynechat multibrendovou pivnici na Jižním Městě, která je vyhlášená svou nabídkou piv z českých i evropských pivovarů. Počet piv na čepu se pohybuje okolo 20 druhů, ale po otevření venkovního výčepu se zahrádkou pro cca 100 lidí, se nabídka rozšíří. V našem sortimentu naleznete výrobky z pivovarů Malý Janek, Cvikov, Kácov, Gwern, Permon, Matuška, Primátor, Budvar, Hladov, Kunratice, Rychnov, Zemský pivovar, Malešov atd.. Ke kvalitnímu pivu je podáváno domácí uzené a klobásy z udírny, domácí paštiky, utopenci, pečená kolena, žebra, kuřecí medová křídla a jiné úžasné dobroty z klasické české kuchyně.

www.pivniceubazenu.cz,
Rezervace: +420 602 659 257, Mírového hnutí 2137/7, Praha 4

U Kalendů

Kdo by neznal vyhlášenou restauraci U Kalendů Na Rašínově nábřeží u Vltavy, kterou jsme jako študáci hojně navštěvovali. U Kalendů není jen dobrá kuchyně a pití, ale je to především místo, kde se setkávají lidé z nejrůznějších společenských kruhů s jediným přáním… odpočinout si od starostí a nástrah velkoměsta. Je výjimečná tradiční českou kuchyní a kvalitou českých piv. Z čepu si můžete vychutnat Pilsner Urquell, Weizenbier od Primátora, IPU z Malešova, Černou 14° vařenou v Hostomicích a jiné speciály. U restaurace se nachází prodejní galerie českých i světových mistrů, která potěší Vaše oko. Při návštěvě galerie můžete posedět nad kávou a cukrářskými výrobky z domácí kuchyně.

www.ukalendupraha.cz
Rezervace + 420 737 882 434, Rašínovo nábřeží 58, Praha 2

Restaurace U Papežů

Vítejte v restauraci U Papežů na Jižním Městě. Sympatická restaurace vás jistě osloví výbornou kuchyní a širokou nabídkou točených piv. V letních měsících oceníte venkovní terasu. V restauraci také naleznete zimní zahradu, klasickou zahrádku a multimediální sál. U Papežů Vám rádi pomůžeme připravit společenskou akci dle vašich požadavků,  výhodou je bezproblémové parkování.

www.upapezu.cz
Rezervace: +420 773 034 033, Starochodovská 66, Praha 4